DOGWEB > Reklama

Reklama na dogweb.cz

Podpořte portály o psech - nabízíme Vám reklamu na všech stránkách běžících na dogweb.cz, které jsou v katalogu stránek a také na dalších našich portálech, které připravujeme. 

Jedná se o pronájem reklamní plochy na zvoleném portále (portálech) dle Vašeho výběru. Platí se za zobrazení, buď s normální nebo vysokou prioritou (zobrazuje se přednostně). Na požádání poskytujeme statistiky. Je možné určit také období od kterého dne se má reklama zobrazovat. Z důvodu zaměření našich portálů také na děti a mládež, není povolena reklama typu Adult ani propagace obsahu odporujícím českým a EU zákonům (pro dospělé, erotika, rasismus, diskriminace apod.). Vhodná je naopak reklama s psí tématikou - krmiva, kynologické potřeby, e-shopy, chovatelské stanice, osobní stránky psů a kynologů, či stránky o plemeni, ale není to podmínka...

Vaše bannery budou umístěny v reklamním systému, který zobrazuje bannery v cyklu, v levém nebo pravém sloupci, anebo full banner v patičce pod stránkou.

Jak objednat reklamu?

Banner bude zařazen do systému až po připsání částky na náš účet (platba převodem na účet Fio Banka nebo přes platební bránu Comgate). Zobrazení v termínu od určeného data je možné, je však nutné toto objednat s dostatečným předstihem, kvůli bankovnímu převodu a zpracování v termínu 1 - 3 dny.

Doporučte a získejte - přiveďte další inzerenty!

Nabízíme vám 10% provize ze zaplacené částky z každé objednávky!!! Pokud ještě nejste registrovaní a chcete získat provize za doporučení, zaregistrujte se prosím.